Nasze Prace

Dworzec w Nowej Soli

Wykładzina pcv Tarkett ID 70 130m2

Streamsoft Zielona Góra

Hussar i Ombre - wykładziny w płytce zamontowane w biurach Streamsoft - łącznie 1300m2.

Biura LUG – wykładzina igłowana na piance Foxifix

Wykładzina igłowana ułożona na płytkach z użyciem pianki Foxfix.

Rozbudowa Hotelu Ruben

Łącznie zamontowano ok 1750m2 wykładziny Vanity firmy Sit-In.

Stadion Falubazu – sala VIP

Panele LVT ID55 w salce VIP na Stadionie Falubazu, ul. Wrocławska w Zielonej Górze.

Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych w Zielonej Górze

Panele LVT Expona Design w biurach PUI ul. Dekoracyjna w Zielonej Górze.

Biura Francepol

Biura Zarządu Francepol w Zielonej Górze

Biura firmy Smulders – kolejny etap

Kolejna realizacja w firmie Smulders w Chocianowie. Tym razem wykładzina dywanowa w płytce.

Budynek biurowy, ul.Ceglana w Zielonej Górze

Wykładzina filcowa Merlin i posadzka dekoracyjna Weber.

Biura PGNiG w Zielonej Górze

Wykładzina dywanowa Desso Essence w biurach PGNiG w Zielonej Górze.

Kamienica w Nowej Soli – Wspólnota Mieszkaniowa

W trakcie realizacji zamontowaliśmy ok 650m2 wykładziny pcv Tarkett Acczent Terra.

Smulders Polska Sp. z o.o. – biura

Wspólna realizacja ze Studiem KRESKA Biura firmy Smulders Polska Sp. z o.o.

Kreator Żary

Centrum Budowlane Kreator Żary - wykładzina w płytce Desso Essence.

Berlin

Berlin - Budynek mieszkalny wielorodzinny

Fale Loki Koki

W biurach firmy Fale Loki Koki zamontowaliśmy płytki dywanowe Tivoli Burmatex. Efekty można obejrzeć na zdjęciach.

Ośrodek Wypoczynkowy w Dąbiu

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Dąbiu w budynku restauracji zamontowaliśmy ok.70m2 wykładziny Expona.

Komenda Policji III Krosno Odrzańskie

Jedna z ostatnich realizacji firmy Persa. W budynku Komendy Policji III w Krośnie Odrzańskim ułożyliśmy wykładziny: Toro SC, Topaz, LG Control Tile w ilości 2000m2 łącznie.

Dopiewo – Gimnazjum

Jedna z największych w ostatnim czasie realizacja firmy Persa. W nowym Gimnazjum w Dopiewie zamontowaliśmy wysokiej klasy wykładziny kauczukowe Artigo zarówno w płytkach jak i w rolce, a w części pomieszczeń także wykładzinę dywanową w płytce Shaw Diffuse. Łącznie ok. 3500m2 Artigo oraz ok.280m2 płytek dywanowych Shaw.

Gimnazjum w Dopiewie

Zakończyliśmy jedną z największych naszych realizacji. Nowo wybudowane Gimnazjum w Dopiewie zostało wyposażone w wysokiej klasy wykładziny kauczukowe Artigo zarówno w płytkach jak i w rolce. W niektórych pomieszczeniach zamontowaliśmy wykładzinę dywanową w płytce Shaw Diffuse. Łączna ilość zamontowanych wykładzin to ok. 3500m2 Artigo oraz ok.280m2 płytek dywanowych Shaw. Zapraszamy do obejrzenia galerii z w/w prac do zakładki REALIZACJE.

MOPS Żary

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Żarach położyliśmy ok.150m2 wykładziny IQ Granit. Wykładzinę zamontowaną na schodach w MOPS Żary można zobaczyć w naszej galerii.

Grona Park Zielona Góra

Jedną z ostatnich naszych realizacji był montaż wykładzin pcv w budynku Grona Park w Zielonej Górze. Łącznie ułożyliśmy ok m2 wykładziny Topaz, Toro oraz Granit firmy Tarkett. Efekty tych prac możecie Państwo obejrzeć w zakładce REALIZACJE.

Zakład Mebli Tapicerowanych w Gubinie

Zakończyliśmy montaż wykładziny dywanowej w Zakładzie Mebli Tapicerowanych A.Z. Iwaniccy w Gubinie. Ułożyliśmy 500m2 wykładziny dywanowej w płytce Paragon Diversity firmy Polyflor. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z taj realizacji, zamieszczonych w zakladce "realizacje".

Viavilla Nowe Kramsko

Niedawno ukończyliśmy realizację montażu wykładzin w pomieszczeniach hotelu Viavilla w Nowym Kramsku. Ułożyliśmy łącznie ok.120m2 wykładziny Polyfloor Paragon Sirocco Stripe. Zdjęcia z tej realizacji można obejrzeć w zakładce realizacje.

Przychodnia Urologiczna w Zielonej Górze

Jedną z ostatnich naszych realizacji był montaż odbojnic na ścianach w Przychodni Urologicznej w Zielonej Górze. Zdjęcia z tej realizacji do obejrzenia w naszej galerii.

BIURA PERSA I PERBUD

Niedawno zakończyliśmy remont naszych biur, w których od teraz będziemy pracować razem. Biura firm Persa, Perbud oraz Schutz Floor zostały połączone. W nowoczesnych, przestronnych wnętrzach naszych firm nasi klienci będą mieli teraz ułatwiony dostęp do wszystkich naszych pracowników, produktów i usług.

Gabinety Lekarskie – Otyń

W ostatnim czasie zamontowaliśmy wykładzinę w Gabinetach lekarskich w Otyniu. Do tej realizacji wykorzystano ok.80m2 wykładziny pcv Tarkett Eclipse Premium. W zakladce realizacje możecie Państwo obejrzeć zdjęcia z w/w realizacji.

NORD Nowa Sól

Ostatnio ukończyliśmy prace związane z montażem wykładzin w budynku Zakładu Produkcyjnego NORD w Nowej Soli. W biurach zakładu zamontowana została wykładzina dywanowa Kugelgarn w ilości ok.500m2. W naszej galerii zamieściliśmy zdjęcia z w/w realizacji.

Centrum Biotechnologii Nickel

Zakończyliśmy prace wykończeniowe w biurach NTTP w budynku Centrum Biotechnilogii Nickel. Ułożono ok. 500m2 wykładziny Paragon Diversity w płytce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z w/w realizacji w naszej galerii.

Rozbudowa Hali Sportowej w Babimoście

Jesteśmy w trakcie realizacji montażu wykładzin w Babimoście. W ramach budowy szatni z zapleczem socjalnym ułożyliśmy 220m2 maty z granulatu gumowego GUMMAPAN DOTS oraz 150m2 wykładziny Marmoleum. Wkrótce w zakładce "REALIZACJE" będzie można obejrzeć zdjącia z w/w montażu.

Pomieszczenia biurowe – Przytoczna

W ramach rozbudowy pomieszczeń administracyjno-biurowych w Pieczarkarni w Przytocznej ułożyliśmy łącznie ok 200m2 wykładzin: LG Durable - pcv Expona Commercial - panele winylowe Shaw Transparent - płytka dywanowa

PGNiG Zielona Góra

Podczas jednej z ostatnich realizacji ułożyliśmy ok. 120m2 parkietu drewnianego Dąb Natur w sali konferencyjnej w budynku PGNiG w Zielonej Górze przy ul. Westerplatte. Zdjęcia z tej realizacji do obejrzenia w naszej galerii.

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp.

Niedawno zakończyliśmy realizację montażu wykładzin w rozbudowanej Komendzie Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wlkp. Zastosowano wykładziny dywanowe. Ok.200m2 wykładziny dywanowej z rolki Heckmondwike Iron Duke oraz ok. 100m2 wykładziny dywanowej w płytce Heckmondwike Supacord. W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z zakończonej realizacji.

Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Gorzów Wlkp.

W budynku Stacji Sanitarno Epidemiologicznej przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wlkp. zamontowaliśmy łącznie ok.400m2 wykładziny pcv LG Durable oraz dywanowej Shaw Repartee. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce realizacje.

Laboratorium Drogowe w Raculi

W czasie realizacji montażu wykładzin w Laboratorium Drogowym w Raculi układaliśmy wykładzinę dywanową STRATOS. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Gabinety Lekarskie

W ostatnim czasie montowaliśmy wykładziny pcv firmy Tarkett w kilku gabinetach lekarskich. W zakładce realizacje mogą Państwo obejrzeć efekty tych prac.

Interior Nowa Sól

Jedną z ostatnich realizacji wykonanych przez naszą firmę był montaż wykładzin w budynku Interior w Nowej Soli. Wykorzystano 850m2 wykładziny pcv Tarkett Megalit oraz ponad 230m2 wykładziny dywanowej Modulyss First Line.

Ośrodek Zdrowia w Niedoradzu

Podczas realizacji montażu wykładzin w Ośrodku Zdrowia w Niedoradzu użyliśmy 400m2 wykładziny pcv Tarkett Optima.

STOISKO SAMSUNG

Wykonaliśmy montaż wykładziny dla stoiska Samsunga. Stoisko jest usytuowane w Galerii Złote Tarasy w Warszawie. Zamontowana biała wykładzina została pokryta farbą poliuretanową firmy Dr Schutz w kolorze niebieskim, napisy wykonano z folii i zabezpieczono powłoką poliuretanową również firmy Dr Schutz.