oferta

Oferta

Nasza firma od 1995 roku specjalizuje się w sprzedaży i montażu wszelkich wykładzin obiektowych , dywanowych, pcv oraz pozostałych pokryć podłogowych. 18 lat w branży posadzkarskiej pozwoliło nam zdobyć wysokiej jakości doświadczenie. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie wykonywanych usług montażu pokryć podłogowych, od projektu po realizację. Najlepszym tego obrazem jest zadowolenie i referencje naszych klientów.

Pracujemy na produktach wysokiej jakości i sprawdzonych parametrach technicznych. W ofercie posiadamy materiały z odpowiednimi atestami. Do montażu używamy tylko sprawdzonej chemii renomowanych producentów takich jak; Uzin, Kiesel, Mapei. Współpracujemy bezpośrednio z producentami wykładzin i pracujemy tylko na aktualnych wzornikach.

Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe wykonanie posadzki począwszy od odpowiedniego przygotowania podłoża, a skończywszy na montażu podłogi wraz z konserwacją.

Oferujemy:

– sprzedaż wykładzin dywanowych, PCV, linoleum, kauczukowych w rolkach i płytkach
– montaż wykładzin obiektowych z odpowiednimi atestami, pozwalającymi na zastosowanie ich w placówkach użyteczności publicznej takich jak np. biura, szkoły, czy szpitale
– sprzedaż i montaż pozostałych pokryć podłogowych
– realizacja indywidualnych projektów i zamówień w zakresie montażu wykładzin itp.