Wykładziny przemysłowe

Wykładziny przemysłowe

Główną funkcją wykładzin przemysłowych jest podnoszenie poziomu komfortu pracy i bezpieczeństwa. Dzięki specjalistycznym wykładzinom przemysłowym, w zależności od tego gdzie wykładzina zostanie położona, możemy wykorzystywać liczne funkcje wykładzin przemysłowych – między innymi właściwości przeciwzmęczeniowe, ochronne, antypoślizgowe, antyelektrostaryczne i izolujące.

 

Dzięki wykładzinom przemysłowym twoja powierzchnia będzie:

  • wygodna
  • bezpieczna
  • funkcjonalna
  • ergonomiczna
  • estetyczna

 

Coraz częściej świadomi przedsiębiorcy w zakładach produkcyjnych kładą wykładziny, kóre zabezpieczają pracowników – i to zabezpieczają przed różnymi czynnikami. Wykładziny przeciwzmęczeniowe przede wszystkim redukują zmęczenie, jednak minimalizują też ryzyko poslizgnięcia czy przewrócenia. Specjalnie wyprofilowane i wykrojone maty antypoślizgowe z PCV w formie płytek, dają nam możliwość zabezpieczenia obszarów w których pracownik narażony jest na niebezpieczeństwo.

Wykładziny przemysłowe o właściwościach antystatycznnych warto zawsze położyć tam, gdzie istnieje spore ryzyko porażenia prądem – dzięki specjalnej warstwie izolacyjnej na wykładzinie ryzyko to jest minimalizowane, dzięki czemu praca jest bezpieczniejsza.

 

Niektóre typy naszych wykładzin przemysłowych wykazują również właściwości tłumiące hałas i nieprzyjemne dźwięki – oczywiście hałasu nie wyeliminują zupełnie, jednak z całą pewnością specjalne membrany sprawią, że w pomieszczeniu będzie nieco ciszej.

 

W szpitalach i lecznicach oraz jednostkach opieki medycznej proponujemy położenie podłóg o właściwościach dekontaminacyjnych,dzięki którym z łatwością utrzymany będzie porządek i higiena, a pacjenci i personel medyczny będą bezpieczniejsi. Nowością sąwykładziny przemysłowe o właściwościach antybakteryjnych.